Intranet - pro zaměstnance - mail
Úvodní stránka
Mapa webu
Kontaktní formulář

Nacházíte se:     Úvodní stránka  >  Pro čtenáře  >  Aktuality, výstavy, školení

Čtenářské konto









Výročí v regionu

Maria-Leonie Bräundle von
   zemřel25.06. 1997  (20 let)
František Josef Gerstner
   zemřel25.06. 1832  (185 let)
Julius Roth
   narozen25.06. 1842  (175 let)
Radovan Šimáček
   zemřel25.06. 1982  (35 let)

všechna výročí za:
dnes, měsíc, Výročí v regionu - vyhledávání vyhledávání

Aktuality, výstavy, školení


Uskutečněné přednášky - archiv
Zajímavé odkazy z přednášky Citace informačních zdrojů stáhnout soubor ppt




Lesy a příroda kolem nás
(zveřejněno 19.05.2017)

Lesy a příroda kolem nás

Výstava vítězných prací

7. ročníku výtvarné soutěže

"LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS"




I. kategorie - žáci mateřských škol

oceněná díla oceněná díla oceněná díla
1. místo
Divoký les
Lucie Siebenstichová (6 let)
MŠ Nová Ves
2. místo
Moudrý strom
Martina Kosová (6 let)
ZŠ a MŠ Šindlovy Dvory
3. místo
Láska stromů
Anna Gallinová (6 let)
ZŠ a MŠ Šindlovy Dvory

II. kategorie - žáci 1. a 2. tříd ZŠ

oceněná díla oceněná díla oceněná díla
1. místo
Stromy v barevném kabátku
Eliška Švarcová (2. tř.)
ZŠ a MŠ Větřní
2. místo
Les
Gabriela Kapcová (2. tř.)
ZŠ a MŠ Dolní Dvořiště
3. místo
Zima v parku
Jakub Vejšický (2. tř.)
ZŠ a MŠ Mirovice

III. kategorie - žáci 3. a 4. tříd ZŠ

oceněná díla oceněná díla oceněná díla
1. místo
Setkání s liškou Bystrouškou
Marek Oliver Musil (3. tř.)
Doubravice, ZŠ Nedabyle
2. místo
Jak vidím práci lesníka
Pavel Beneda (3. tř.)
ZŠ a MŠ Lišov
3. místo
Liška u nory
Amálie Fesslová (4. tř.)
ZŠ Zlatá stezka, Prachatice

IV. kategorie - žáci 5. a 6. tříd ZŠ

oceněná díla oceněná díla oceněná díla
1. místo
Les ve fantazii
Adriana Melichová (6. tř.)
ZŠ Sezimovo Ústí
2. místo
Podzimní strom
Vojtěch Obrdlík( (5. tř.)
ZŠ Slavonice
3. místo
Medvídě
Markéta Kubešová (5. tř.)
ZŠ Zliv

V. kategorie - žáci 7. až 9. tříd ZŠ

oceněná díla oceněná díla oceněná díla
1. místo
Les ve fantazii
Jana Záhorová (8. tř.)
ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec
2. místo
Les ve fantazii
Oleh Kovalchyn (7. tř.)
ZŠ a MŠ Besednice
3. místo
Večer
Stromy v barevném kabátku
Karolína Běhounková (8. tř.)
ZŠ Vajgar, Jindřichův Hradec

VI. kategorie - žáci uměleckých škol

oceněná díla oceněná díla oceněná díla
1. místo
Konec – Člověk a les
Bára Pešoutová (13 let)
ZŠ Sezimovo Ústí
2. místo
Ježek
Diana Melicharová (10 let)
ZUŠ V. Nováka, Jindřichův Hradec
3. místo
Les ve fantazii
Erika Řechtáčková (14 let)
ZŠ Hořovice

VII. kategorie - ručně vyrobená knížka o lese

oceněná díla oceněná díla oceněná díla

1. místo
Koho můžu potkat v lese?
Studenti Primy, Gymnázium Český Krumlov
2. místo
Škůdci dřeva
žáci 3.B ZŠ a MŠ Větřní
3. místo
Tajemství lesa
Děti z MŠ Svatá Maří

VIII. kategorie - báseň s ilustrací

oceněná díla oceněná díla oceněná díla
1. místo
Básnička o lese s ilustrací
Lucie Polanská (3. tř.)
Mokré, ZŠ a MŠ Šindlovy Dvory
2. místo
Básnička
Klára Škodová (5. tř.)
ZŠ Jarošov nad Nežárkou
3. místo
Básně o lese
Žáci 4.B
ZŠ Volyně


MÍSTA SETKÁVÁNÍ
(zveřejněno 4.3.2008)

MÍSTA SETKÁVÁNÍ

MÍSTA SETKÁVÁNÍ



v literatuře z východní Šumavy a jižních Čech



místo konání: Klášter Zlatá Koruna
termín konání: stálá expozice



Archiv uskutečněných kulturních akcí
[ 1999 ] [ 2000 ] [ 2001 ] [ 2002 ] [ 2003 ] [ 2004 ] [ 2005 ] [ 2006 ] [ 2007 ] [ 2008 ] [ 2009 ] [ 2010 ] [ 2011 ] [ 2012 ] [ 2013 ] [ 2014 ] [ 2015 ]


Poslední změna stránky: 06.06.2017 v 08.44      

TOPlist